Product Details:
| Number of Module | 1 Module |
| Circuit Type | One Way |
| Current Rating | 5A |
| Current | 5 A |
| Switch Type | Modular Switch |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Current Rating | 5A |
| Switch Size | 1 Module |
| Switch Operation | One Way |
| Switch Type | Non-modular Switch |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |