Product Details:
| No. of Steps | 4 Step |
| Circuit Type | 1 Way |
| Number of Module | 1M |
| Current Rating | 10A |
| Material | Polycarbonate |
| Voltage | 240V |
| Color | White |
| Rated Power | 100W |
| Frequency | 50Hz |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in offering Penta Modular Fan Regulator to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.