Product Details:
| Current Rating | 2A |
| Material | Plastic |
| Bulb Base Type | B22 |
| Warranty | 6 months |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Current Rating | 4A |
| Material | Plastic |
| Bulb Base Type | B22 |
| Warranty | 6 months |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Usage/Application | Home |
| Body Material | Plastic |
| Base Type | B22 |
| Finish | Brass, Gold Plate |
| Color | White |
| Flame Retardant | No |
| Material Type | Pp material |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Current Rating | 2A |
| Material | Plastic |
| Bulb Base Type | E27 |
| Warranty | 9 months |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |