Product Details:
| Switch Size | 1 Module |
| Switch Operation | One Way |
| Usage/Application | Home |
| Switch Type | Non-modular Switch |
| Country of Origin | Made in India |
78/20 pcs in box
Product Details:
| Current Rating | 10A |
| Number of Module | 1 Module |
| Circuit Type | One Way |
| Current | 10 A |
| Switch Type | Non-modular Switch |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate |
| Voltage | 240V |
| Country of Origin | Made in India |