Product Details:
| Tape Width | 12 mm |
| Tape Length | 30 Meter |
| Tape Type | Adhesive |
| Color | Multicolor |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging type | Box |
Product Details:
| Tape Width | 0-20 mm |
| Tape Length | 10 m |
| Tape Type | Adhesive |
| Color | Multicolor |
| Country of Origin | Made in India |