Product Details:
| Material | Plastic |
| Finish | Polished |
| Module Size | 2M |
| Color | White |
| Number Of Ways | 2ma |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Material | Plastic |
| Finish | Polished |
| Module Size | 8m |
| Color | White |
| Number Of Ways | 8m |
Product Details:
| Material | Plastic |
| Finish | Polished |
| Module Size | 2M |
| Color | White |
| Number Of Ways | 8 |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Material | Plastic |
| Finish | Polished |
| Module Size | 2M |
| Color | White |
| Number Of Ways | 7 ways |
| Packaging | Box |
Product Details:
| Module | 6 Module |
| Material | Pc |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Module Size | 6M |
| Finish | Glossy |
| Box Depth | 35 mm |
| Color | White |
| Shape | Rectangular |
| Box Type | Modular Switch Box |
| Suitable For Wall Type | Concrete Wall, Wooden Wall, Brick Wall, Drywall |
| No Of Knockouts | 4 |
| Country of Origin | Made in India |