Product Details:
| Material | Galvanized Iron |
| Module Size | 12m |
| Finish | Glossy |
| Color | White |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Material | Mild Steel (MS) |
| Module Size | 3M |
| Finish | Glossy |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Material | Plastic |
| Usage | for Ceiling Fixtures |
| Finish | Polished |
| Cable Entry | Top Entry |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Material | ABS |
| Module Size | 8m square |
| Finish | Glossy |
| Color | White |
| Shape | Square |
| I Deal In | New Only |
Product Details:
| Material | Mild Steel (MS) |
| Module Size | 12m |
| Finish | Glossy |
| Box Type | Modular Switch Box |
| Shape | Square |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Door Type | Double Door |
| Connection Type | 4 Way |
| Material | ABS |
| Color | Grey |
| Type of Requirement | Quarterly / Half Yearly / Annual |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| No. of Sockets | 3 |
| Type | 3 Pin |
| Current | 10 A |
| Number Of Switch | 3 |
| Color | White |
| Led Indicator | Yes |
| USB Port | No |
| Socket With Shutter | No |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Holder Type | Batten Holder |
| Material | Plastic |
| Bulb Base Type | B22 |
| Current Rating | 5 Amp |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |