Product Details:
| Material | Plastic |
| Finish | Polished |
| Module Size | 18m |
| Color | White |
| Number Of Ways | 18m |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Number Of Ways | 2 way |
| Finish | Polished |
| Size/Dimension | 17.78 x 10.16 x 5.08 cm |
| Brand | Aman |
| Material | PVC |
| Module Size | 2M |
| Color | White & Brown |
| Usage/Application | Electric Fitting |