Product Details:
| Product Type | Doorbell |
| Tune Type | Ding Dong |
| Color | White |
| For Use In | Home |
| Material | Zinc |
| Packaging Type | Box |
Product Details:
| Number of Modules | 1 Module |
| Rated Current | 10 A |
| Brand | Aman |
| Circuit Type | 1 Way |
| Number of Module | 1M |
| Series | Roma |
| Finish Type | Glossy |
| Current Rating | 10A |
| Color | White |
| Plate Material | Polycarbonate |
| Material | Polycarbonate |
| Finish | Glossy |
| Voltage | 240A |